Szkolenia dla doradców IR

Boot Camp Warszawa

Kolejne spotkanie z doradcami IR. Tym razem trzy dni szkoleń i indywidualnych konsultacji. Tym razem w nowej sali szkoleniowej w siedzibie Google. Wszystkie szkolenia organizuje i koordynuje Paweł Bilczyński.

Dzień pierwszy upłynął na szkoleniu liderów regionalnych z zagadnień związanych z zarządzaniem zespołem w sytuacji kryzysowej. Maciek Westerowski zaprosił uczestników do gry szkoleniowej „Skandal”. Kolejnym tematem warsztatów był konflikt i sposoby jego rozwiązywania.

Drugiego dnia czekały nas indywidualne sesje konsultacyjne z liderami, oraz trzy kolejne szkolenia, w których tym razem uczestniczyliśmy:

  • Przemek Modrzewski, którego można chyba bez przesady nazwać ojcem Internetowych Rewolucji, podzielił się z nami swoimi obserwacjami na temat tego co i w jaki sposób zmienia się w marketingu internetowym obecnie, a co czeka nas w przyszłości.
  • Agata Pilacińska-Jakubowska, która na co dzień pracuje z liczbami i danymi jako analityk, ale potrafi też świetnie o swojej pracy opowiadać  w czytelny i klarowny sposób wyjaśniła nam pojęcie atrybucji, a
  • Daniel Rząsa, który na co dzień  w ramach edukacyjnego programu Google News Lab prowadzi zajęcia z bezpieczeństwa w sieci poruszył temat zabezpieczeń. Zabezpieczenie danych, które mamy na komputerach i w chmurze przyda się nie tylko nam, ale również przedsiębiorcom, z którymi pracujemy.

Trzeciego dnia przed południem chcemy poświęcić czas na doskonalenie sztuki wynajdywania bohaterów i tworzenia opowieści. Temat przybliży nam Aleksandra Więcka,  ze Story Design Space. Po południu warsztaty poprowadzi Maciek Westerowski. Kolejna dawka praktyki, tym razem w formie gry szkoleniowej. W czasie jej trwania uczestnicy wcielą się w rolę pracowników redakcji poczytnego magazynu.