You are currently viewing Rozwiń swoją firmę na rynkach zagranicznych z Google

Rozwiń swoją firmę na rynkach zagranicznych z Google

Jak rozwijać swoją firmę w internecie na rynkach międzynarodowych.

25 czerwca zapraszamy na bezpłatne warsztaty, do Google for Startups Campus w Warszawie (plac Konesera, Warszawa) o godz. 9:00. 

Zapisy: https://events.withgoogle.com/exportinternetowerewolucje/

W trakcie szkolenia weźmiesz udział w warsztatach z ekspertami zajmującymi się wykorzystaniem narzędzi cyfrowych w ekspansji zagranicznej i dowiesz się:

1. Jak znaleźć potencjalny rynek zagraniczny dla swojej firmy
2. Jak poznać i zrozumieć klientów z innych krajów – ich zachowania, oczekiwania, preferencje, co pomoże Ci lepiej dostosować Twoje produkty i usługi 
3. Jak przygotować swoją firmę do ekspansji zagranicznej pod kątem logistyki, płatności, strony internetowej i rozwiązań reklamowych.

Od 4 lat Google Internetowe Rewolucje, szkoli małych i średnich przedsiębiorców z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych. Uczy, jak efektywnie wykorzystywać cyfrowe narzędzia, by rozwijać swoje umiejętności, firmę lub karierę zawodową. Teraz rozpoczyna nowy program eksportowy Google Internetowe Rewolucje, który ma na celu zapewnienie bezpośredniego wsparcia w postaci dostarczenia bezpłatnych narzędzi, wiedzy i szkoleń dla przedsiębiorców, którzy planują rozpocząć sprzedaż swoich produktów lub usług za granicę oraz tych, którzy już to robią. 

Jeśli nie możesz być tego dnia w Warszawie na szkoleniu, zapraszamy do udziału w projekcie. Projekt przeznaczony jest zarówno dla firm prowadzących działalność, jak i dla debiutantów, poszukujących wsparcia przy starcie biznesu oraz jego międzynarodowym rozwoju. 
Dzięki udziałowi w programie uzyskasz bezpłatne, trzymiesięczne indywidualne wsparcie doradcy w zakresie rozwoju biznesu w internecie i rozszerzenia działalności na rynkach zagranicznych. Zapisy do projektu na stronie internetowerewolucje.pl