You are currently viewing Nowe szkolenia w ofercie

Nowe szkolenia w ofercie

„Połowa pieniędzy wydawanych na reklamę jest wyrzucana w błoto. Problem w tym, że nie wiem, która to połowa” John Wanamaker

Nowe szkolenia maj 2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami:

Szkolenie „Podstawy WordPress

Stwórz z nami swoją stronę www w oparciu o CMS WordPress. To nie jest trudne. Nie wymagamy umiejętności programowania jedynie umiejętność obsługi komputera. Efektem szkolenia będzie w pełni funkcjonalna witryna internetowa. Domenę i serwer na 1 rok dostaniesz od nas gratis. Szkolenia trwa 3 dni.

Studia podyplomowe

Trwa rekrutacja do kolejnej grupy studiów podyplomowych Akademia E-Marketingu GWSH. Tymczasem prezentujemy Wam nową witrynę studiów. Poznacie tam naszych wykładowców i program i naszych partnerów. Strona została wykonana podczas zajęć z obecną edycją. Serdecznie zapraszamy!

Szkolenia online

Wspólnie z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową w Katowicach przygotowaliśmy dla Was dwa szkolenia online.  Trwają one po 120 minut.

Wizytówka Google Moja Firma

Jednym z nich jest obsługa bezpłatnej wizytówki GMF. Szczegóły znajdziecie: https://www.gwsh.pl/kursy-i-szkolenia/kurs/google_moja_firma_zaprezentuj_swoja_firme_w_internecie.html

O wizytówce wielokrotnie pisaliśmy na naszym blogu:

Narzędzia Google w pracy online

To szkolenie dla wszystkich, którzy w obecnej sytuacji zmuszeni są do pracy online. Pokażemy:

  • jak korzystać z bezpłatnych narzędzi
  • jak je skonfigurować 
  • i jakie mają funkcje

Zapisy na szkolenie i program: https://www.gwsh.pl/kursy-i-szkolenia/kurs/narzedzia_google_w_pracy_online.html