You are currently viewing Kursy marketingu internetowego z dofinansowaniem

Kursy marketingu internetowego z dofinansowaniem

Kompleksowe kursy marketingu internetowego z dofinansowaniem

Informujemy, że po wakacjach uruchamiamy dwa kursy marketingu internetowego z dofinansowaniem z BUR. Kursy odbędą się w naszej siedzibie w Strefie Dobry Start w Katowicach. Również Strefa jako nasz partner sprzedażowy zajmuje się rekrutacją. Oczywiście my również udzielamy wszelkich informacji. 

Dodatkowo kursy zostały wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania w wysokości 80% ceny kursu. Pierwszy trwać będzie aż 72 godziny i znajdą się w nim zagadnienia związane z:

Drugi w czasie 48 godzin poruszy wszystkie w/w zagadnienia za wyjątkiem Social Media.

SEO

Zapisy i programy

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi terminami i programami kursów na stronie Strefy Dobry Start

Również tu otrzymacie informacje na temat skorzystania z kursu marketingu internetowego z dofinansowaniem!
Szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych znajdziecie: TUTAJ i TUTAJ

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu

Prowadzący:

Maciej Westerowski – trener, doradca, mentor, z marketingiem związany od lat 90 odkąd ukończył katowicką Akademię Ekonomiczną na kierunku „Zarządzanie i marketing” Współtwórca programów kursów marketingu internetowego z dofinansowaniem. Obecnie od 4 lat trener zespołu Google Internetowe Rewolucje. W chwili obecnej specjalizuje się w obsłudze stron podmiotów branży:

  • medycznej,
  • naukowej,
  • biur podróży
  • weselnej
  • związanych z rozwojem osobistym (trenerzy, coachowie, doradcy)

Paweł Bilczyński – doświadczenie zdobywał zajmując się komunikacją marketingową ogólnopolskich spółek. Pracował miedzy innymi przy kampaniach dla SKOK Wesoła, CUK Ubezpieczenia, marek Caterina, Sesst, Baby Design, firm Marbet, Bonair, serwisu Planergia. Trener z byłej listy certyfikowanych trenerów AdWords, od 2010 jest uczestnikiem programu Google Partners. Od czterech lat prowadzi i organizuje w zakresie merytorycznym projekt Google Internetowe Rewolucje.

Jakub Nagórski – 13 lat doświadczenia w marketingu internetowym. Zarządza agencją marketingu zintegrowanego i agencją e-marketingu. Posiada certyfikat trenerski na poziomie 5EQF, na przestrzeni 9 lat przeprowadził około 3000 godzin szkoleniowych związanych z marketingiem internetowym w szczególności z Social Media.

Zobacz pozostałe nasze szkolenia:

szkolenie Google Ads

Szkolenie Google Ads

Dwa dni szkolenia z tworzenia płatnych reklam w wyszukiwarkach. Wiedza, praktyka, efekty!

szkolenie podstawy SEO

Szkolenie Google Ads

Optymalizacja stron www, optymalizacja zdjęć, podstawy pozyskiwania linków. Wiedza, praktyka, narzędzia!

Szkolenie Google Ads

Analityka internetowa w pigułce. Ruch organiczny, strony odsyłające, konfiguracja. Wiedza i praktyka!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu

Czy warto?

Jeżeli doszedłeś do tego miejsca na początek przed podjęciem decyzji przeczytaj tekst napisany przez uczestniczkę naszego poprzedniego dofinansowanego kursu marketingu internetowego prowadzonego w ramach projektu „Młodość to atut”: Intensywny kurs marketingu internetowego