Wizytówka Google Moja Firma – nie daj się oszukać!

Wizytówka Google Moja Firma w Google Maps jest w pełni darmowa do założenia i utrzymania. Nie dajcie się oszukać!

W ostatnim tygodniu zaskoczył nas telefon od naszego przyjaciela z pytaniem czemu nie poinformowaliśmy go o konieczności przedłużenia i opłacenia wizytówki jego firmy w Google Maps. Poinformował nas, że przez nasze niedopatrzenie musi teraz zapłacić specjalnej agencji Google Partners 299 zł netto za jej odnowienie. Na chwilę odebrało nam mowę, gdyż kolega ten uczestniczył w naszych warsztatach dotyczących możliwości i zmian w wizytówce gdzie kilka razy podkreślaliśmy, że jest ona całkowicie darmowa! Kilka słów do słuchawki i okazało się, że zapracowaliśmy na dobre piwo oszczędzając mu stresu i pieniędzy 🙂

(więcej…)

Czytaj dalej

Szkolenie Google Ads

Szkolenie Google Ads w Katowicach

25 października Paweł Bilczyński poprowadził kolejne szkolenie z tworzenia płatnych kampanii w wyszukiwarkach. W szkoleniu wzięły udział 4 osoby, a odbyło się ono w Strefie Dobry Start w Katowicach i trwało ponad 8 godzin. Przeczytajcie jak wyglądają organizowane przez nasz szkolenia okiem uczestniczki. (więcej…)

Czytaj dalej

Nowy Klient – Kosze prezentowe

Prezent na święta, jubileusz, urodziny?

Tworzymy strony www. W związku z powyższym zapraszamy do odwiedzenia naszego najmłodszego „dziecka” – strony naszego Klienta Whisky and Spirit House. Jeden z najlepszych na Śląsku sklepów z markowymi alkoholami uruchomił nową stronę, na której możecie zobaczyć oferowane przez nich kosze prezentowe na każdą okazję. Kosze prezentowe to doskonały upominek na każdą okazję. Kosze upominkowe mogą być uzupełnione różnymi trunkami. Na dodatek na wszystko otrzymacie fakturę VAT. My jako koneserzy whisky już zamówiliśmy kilka opcji. (więcej…)

Czytaj dalej

Wybory samorządowe w internecie – Katowice

Wybory na prezydenta Katowic

Arkana E-Marketingu Kampania samorządowa w Katowicach trwa w najlepsze. Na moim facebooku właściwie większość postów to posty związane z wyborami. Otwarcie klubu Śląskiej Partii Regionalnej tuż obok Strefy Dobry Start, skłoniło mnie do przyjrzenia się jak kandydaci wykorzystują internet w kontakcie z wyborcami.

Czy kandydaci na prezydenta Katowic wiedzą, jak wykorzystać internet w kampanii? Przyjrzyjmy* się działaniom czworga z nich – Marcina Krupy, Jarosława Gwizdaka, Jarosława Makowskiego oraz Ilony Kanclerz. (więcej…)

Czytaj dalej

Wybory na prezydenta Warszawy analiza internetu

Wybory samorządowe w internecie

Hard Rock Cafe

Pijąc piwo w Hard Rock Cafe zwróciły moją uwagę posty Śląskiej Partii Regionalnej. Przeczytałem, że partie warszawskie startujące w wyborach samorządowych przygotowały sobie przywileje niedostępne dla innych mniejszych partii i komitetów wyborczych. Przywileje te według ŚPR dotyczą między innymi dostępu do publicznej telewizji, korzystania z ujednoliconych numerów list czy obsadzaniu komisji wyborczych. W związku z powyższym postanowiłem sprawdzić jak wygląda marketingowo kampania wyborcza w Warszawie. (więcej…)

Czytaj dalej
Zamknij
Call Now Button